fbpx

O NAS

TM TICAB HOUSE – producent gotowych domów modułowych drewnianych. Prefabrykacja odbywa się w naszej hali produkcyjnej niezależnie od pory roku. Pierwszy drewniany dom modułowy wyprodukowany przez naszych specjalistów powstał w 2008 roku. Pierwsi pracownicy zostały przeszkolone w USA i Norwegii.

Technologia energooszczędna budownictwa domów drewnianych szkieletowych sprawdziła się pozytywnie w takich krajach jak Kanada, USA, Finlandia, Norwegia etc. Popularność technologii szkieletowej wzrasta też w naszym kraju. W ciągu ostatnich dwóch lat zbudowaliśmy ponad 150 gotowych i wyposażonych domów. Nasze domy całoroczne, domki letniskowe, biura, łaźnie i budynki gospodarcze są przeznaczone dla tych, którzy cenią swój czas. Prefabrykacja domu w naszej hali produkcyjnej trwa około miesiąca. Każdy z naszych domów po prefabrykacji jest całkowicie gotowy do zamieszkania.

TM TICAB HOUSE stale się rozwija i poszerza swoje możliwości. Dziś produkujemy nie tylko jedno- i dwumodułowe domy, ale także dwupiętrowe wyposażone domy. W naszych domach nasi klienci chętnie mieszkają i odpoczywają.

Nie będziemy się dużo chwalili, zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją na magazynie.

Z miłością do marzących o własnym mieszkaniu TM TICAB HOUSE.

EKO MATERIAŁY

Domy wykonane są z drewna ekologicznego i izolowane wełną mineralną.

WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA

Nowoczesne technologie pozwolą zaoszczędzić na rachunkach

INDYWIDUALNOŚĆ

Produkcja domów według indywidualnych projektów.

TICAB HOUSE TO

Krajów Europy

Zbudowanych i odannych do użycia  domów

Dni okres trwania budowy

NASZA MISJA

Naszą misją jest uszczęśliwiać ludzi marzących o własnym domu. Naszym głębokim przekonaniem jest to, że życie ludzkie jest zbyt krótkie aby tracić dużo czasu na budowę mieszkania! Ale też jesteśmy przekonani że mieszkanie ma być jakościowe! Dla tego my właśnie mamy rozwiązanie dzięki któremu klient otrzymuje moderne energooszczędne mieszkanie w ciągu 3 tygodni w cenie samochodu.

Mówiąc w prost – budownictwo szkieletowe to nasz pasja!) Zapraszamy!

Budownictwo modułowe docenia się coraz bardziej. Prefabrykowane moduły to już nie tylko synonim architektury tymczasowej – kontenery techniczne, pawilony wystawowe czy biurowe. W tej technologii powstają szkoły, przedszkola, hotele, również domy mieszkalne. Największym atutem budownictwa modułowego jest błyskawiczny czas realizacji inwestycji. A wiadomo, czas to pieniądz.

Budownictwo modułowe

[vc_nested_tabs][vc_nested_tab title=”Jakie zalety mają domy modułowe?” tab_id=”1524605377-2-55″]

  • budownictwo modułowe to przede wszystkim szybki sposób budowania,
  • prefabrykacja odbywa się w kontrolowanych warunkach zakładu produkcyjnego, co daje gwarancję jakości elementów budowlanych,
  • system modułowy daje możliwość rozbudowy obiektu w dowolnej konfiguracji i na dowolnym poziomie,
  • budynki można w razie potrzeby przemieszczać z miejsca na miejsce, demontować i montować ponownie,
  • możliwość prowadzenia prac prefabrykacyjnych i montażowych niezależnie od pogody.
  •  aby zmontować budynek modułowy na placu budowy, niezbędny jest dźwig o dość dużej nośności i wysięgu,
  • domy modułowe mają pewne ograniczenia architektoniczne – nie wszystkim podobają się tak proste, kubistyczne formy.