fbpx

Kupując nasze domy otrzymujesz:

 • super cenę od producenta;
 • uniknięcie długich terminów zakończenia budowy domu;
 • dom całkowicie gotowy do zamieszkania, w którym już są: instalacja wodna, elektryczna i kanalizacyjna;
 • prefabrykacje na naszej hali produkcyjnej, co pozwala zwiększyć jakość budynku unikając wpływu warunków pogodowych na konstrukcję budowy w trakcie budownictwa;
 • zmniejszenie kosztów utrzymania domu dzięki energooszczędnej technologii domów szkieletowych;
  możliwość seryjnej prefabrykacji domów;
 • możliwość niejednokrotnego przemieszczenia budynku w trakcie eksploatacji.

Szkieletowo-drewniana technologia

1. Energooszczędna szkieletowo-drewniana technologia budownictwa budynków sprawdzona wieloletnim doświadczeniem zamożnych państw, wśród których: USA, Kanada, Finlandia, Japonia, Norwegia, Dania, które budują takie domy w ciągu więcej niż 300 lat.

2. Prefabrykacja domu na naszej hali produkcyjnej pozwala otrzymać gotowy do zamieszkania dom w ciągu 2-3 tygodni. Instalacja domu na działce klienta na przygotowanym fundamencie trwa tylko jeden dzień.

3. Ekologiczność prefabrykowanych drewnianych domów modułowych polega na wykorzystaniu ekologicznie czystych materiałów: drewna iglastych rodzajów, izolacji mineralnej, które odpowiadają standardowi E1.

4. Wysoka energooszczędność domu osiągana jest dzięki ociepleniu wełną bazaltową, głównymi cechami której są niska przepuszczalność ciepła, przepuszczalność pary wodnej, niepalność, efektywna ciepło oraz szumo izolacja, odporność na obciążenie, szczelność etc. Wata mineralna o grubości 150mm pozwala zmniejszyć wydatki na ogrzewanie do 30%.

Ciepłoizolacja, którą wykorzystujemy w naszych budynkach ma takie techniczne właściwości:

  Szczelność kg/m3 30
  Przepuszczalność ciepła λ10°C, kilowat/m °С 0,034
  Przepuszczalność ciepła λ25°C, kilowat/m °С 0,037
  Klasyfikacja za palnością Nie palny (NP)
  Rozmiar płyt, mm 1000х600
  Grubość, mm 50-200

Dom musi być podłączony do trzech komunikatów.

Elektryka. Na wewnętrznej ścianie budynku jest kontejnr dla licznika (w każdym rejonie jest swoja modyfikacja) z wejściem automatycznego bezpieczeństwa.

Woda i kanalizacja. Budynek ma własny wewnętrzny system wodoroztwóru i kanalizacji. Woda jest podłączona do zlewozmywaka, podgrzewczej wody, toalety, prysznicu, wykonane miejsca podłączenia pralki oraz umywalki. Dostawa wody prowadzi się przez rurę z polietylenu z śtednicą 25 mm, która ma być podłączona do pompy, która jest zanużona w studni albo do centralnego wodociągu (można podłączyć do zewnętrznej pojemności w ciepłą porę roku).Wyprowadzenie kanalizacji prowadzi się przez rurę z średnicą 100 mm w centralną kanalizację albo w poprzednio przygotowane szambo (2 betonowe kółka/plastikowa pojemność).

POPULARNE PYTANIA

 • Czy dom nadaje się do całorocznego życia?

  Wszystkie nasze domy są izolowane mineralną wełną bazaltową, dzięki czemu świetnie nadają się zarówno do stałego zamieszkania, jak i domków letniskowych, hoteli, biur itp.

 • Jakie jest ogrzewanie w domu?

  Wszystkie ściany, strop i podłoga są izolowane bazaltową wełną mineralną, parą wodną i folią hydroizolacyjną. W podstawowym zestawie grubość wełny mineralnej w ścianach – 10-15 cm, podłoga i sufit 15-20 cm.

 • Jaka jest izolacja domu?

  Wszystkie ściany, strop i podłoga są izolowane bazaltową wełną mineralną i folią hydroizolacyjną. W podstawowym zestawie grubość wełny mineralnej w ścianach – 10 cm, podłoga i sufit 15-20 cm.

 • Czy dom nadaje się do zamieszkania w wilgotnym klimacie?

  Tak, działa. Ten dom wymaga prostego fundamentu i przestrzegania zaleceń dotyczących opieki (malowanie raz na dwa lata, sprawdzanie połączeń itp.). Przy wyjątkowo niskiej temperaturze powietrza będzie większe zużycie energii elektrycznej. Ponadto nasze domy mogą być instalowane na pontonach, w bezpośrednim sąsiedztwie świeżej lub słonej wody.

 • Czy można zmienić wewnętrzny układ domu?

  Tak, planowanie wewnętrzne można zmienić. W celu dokładniejszego zrozumienia, gdzie meble, gniazdka, oświetlenie, nasz niezależny projektant może wykonać szkicowy plan dla konkretnego domu o wartości symbolicznej.

 • Jak długo służy taki dom?

  Gwarancja na konstrukcje – 10 lat, ale domy z technologii szkieletowej mają co najmniej 50 lat, pod warunkiem, że są odpowiednio pielęgnowane i używane.

JAK POWSTAJĄ NASZE BYDUNKI

 • Każdy kto zwraca się do nas natychmiast otrzymuje informację o naszych produktach. Indywidualne podejście do klienta jest gwarantowane.
 • Nasz menedżer doradzi model najlepiej pasujący do potrzeb klienta i chętnie pomoże przy wyborze wyposażenia domu.
 • Nasze inżynierowie idealnie dopasują projekt pod życzenia każdego klienta
 • Prefabrykacja domu na naszej hali produkcyjnej trwa w ciągu 2 – 3 tygodni, przez cały ten okres klient systematycznie otrzymuje informację o procesie realizacji swojego zamówienia.
 • Na życzenie klienta zorganizujemy dostawę domku do działki, również pomożemy znaleźć wykonawcę fundamentu.  
 • Na życzenie klienta wykonamy wszystkie roboty montażowe bezpośrednio na dzialce. 
 • Roboty końcowe związane z podłączeniem do komunikacji i wewnętrznego wyposażenia domu.