fbpx
 • marzec

  5

  2019
 • 9053
 • 0
Dom modułowy: 5 zalet

Dom modułowy: 5 zalet

Ostatnio na rynku nieruchomości można coraz częściej spotykać się z propozycjami zakupu i sprzedaży domów modułowych. Sama nazwa „modułowy” wskazuje, że taka struktura składa się z modułów lub gotowych bloków. W tym artykule rozważymy pięć zalet takich konstrukcji w porównaniu z budynkami tradycyjnego typu (cegła, beton itp.).

 1. Krótki czas produkcji.

Czas wytwarzania modułowych konstrukcji jest krótki i może wynosić od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od projektu i złożoności konstrukcji. Dzięki montażowi w sklepie można osiągnąć minimalny czas produkcji dzięki koncentracji wysiłku i możliwości produkcyjnych. Gotowy budynek można zainstalować na wcześniej przygotowanym fundamencie w ciągu kilku godzin. Oszczędność czasu jest istotną zaletą w porównaniu do innych rodzajów konstrukcji.

 1. Ekologiczność i energooszczędność.

Przy produkcji domów modułowych można stosować całkowicie przyjazne dla środowiska materiały (drewno, wełnę mineralną do izolacji itp.). Takie materiały są bezpieczne dla zdrowia, spełniają niezbędne normy przyjazne dla środowiska, a także mają efektywność energetyczną. Na przykład, jeśli izolujemy ściany modułowych struktur mineralną wełną bazaltową, zapewni to: niskie przewodnictwo ciepła, niepalność, izolację akustyczną, a także obniży koszty ogrzewania takich konstrukcji w zimnych porach roku.Dom modułowy: 5 zalet foto

 1. Mobilność.

Modułowe domy i konstrukcje mogą być transportowane praktycznie wszędzie. Ciężarówka może dostarczyć gotową strukturę z hali produkcyjnej bezpośrednio na miejsce klienta, a następnie za pomocą dźwigu konstrukcja może być łatwo zainstalowana na fundamencie, a następnie podłączyć wszystkie niezbędne połączenia. Jeśli istnieje taka potrzeba, wówczas taką strukturę można przenieść lub po prostu przenieść do innej lokalizacji. Ze względu na wytrzymałość ramy, taki transport może być przeprowadzony wiele razy.

 1. Przewaga cenowa.

Dzięki dostępności materiałów budowlanych, a także znacznemu zmniejszeniu zasobów potrzebnych do budowy, domy modułowe i budynki zyskują na cenie, co jest również istotną zaletą. Ze względu na różnorodność projektów możliwe jest zaspokojenie różnych potrzeb i możliwości potencjalnych nabywców. Możesz zaplanować i zaprojektować jednopiętrowy dom jednorodzinny, a także wielomodułowy budynek na kilku piętrach.

 1. Budowa bez odpadów budowlanych.

Wszyscy wiedzą, że zwykła konstrukcja wymaga wielu prac przygotowawczych, budowlanych, a także obecności gruzu budowlanego, pyłu i hałasu. Wszystko to jest zminimalizowane w przypadku modułowej konstrukcji ramy. W takim przypadku nie będziesz musiał rozwiązywać problemu transportu i usuwania gruzu budowlanego. Im mniej problemów, tym lepiej – z tym wszystkim się zgodzą!

Dlatego jeśli chcesz kupić dom, jeśli potrzebujesz budynku dla biznesu, – pomyśl o opcji modułowej struktury. Skorzystaj z modułowej konstrukcji i jak najszybciej będziesz mógł zrealizować swoje marzenie, otrzymując gotowy budynek dobrej jakości w przystępnej cenie!

ZOSTAW KOMENTARZ

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories